Pārdošanas nodaļa

SIA BALTIC
INVESTMENT GROUP
Tallinas iela 86, Rīga, LV-1009

© 2022 SIA "Baltic Investment Group"

PROJEKTI

Pagājušā gadsimta ēkas rekonstrukcija

Tallinas 86

Tallinas 86 - rekonstruēts dzīvokļu projekts pagājušā gadsimta vēsturiskā ēkā Rīgas centrā

“Tallinas 86” ēka ir arhitektūras piemineklis, jugendstila viesu nams tika būvēts pagājušajā gadsimtā pēc slavenā Latvijas arhitekta Jāņa Alkšņa projekta. Šī skaistā ēka ar lielu iekšējo pagalmu atrodas Rīgas centrā, Tallinas un Krāsotāju ielu stūrī.

Pateicoties SIA “Baltic Investment Group” arhitektu un restauratoru komandas pūlēm, vēsturiskā ēka tika atjaunota atbilstoši mūsdienu prasībām, iekļaujot augstus energoefektivitātes standartus, vienlaikus pilnībā saglabājot ēkas arhitektonisko vērtību un izskatu. “Tallinas 86” fasāde, iekšējais pagalms un teritorija saskan ar rajona vēsturisko arhitektūru. Interjeram un kāpņu telpam ir atgriezts jūgendstila šarms.

SIA “Baltic Investment Group” komandas galvenā uzmanība tika pievērsta augstas kvalitātes būvniecības materiāliem un apdares darbiem. Renovācijas procesā tika izmantoti tikai energoefektivitātes standartiem atbilstoši un ekoloģiski tīri materiāli. Telpu plānojums atbilst mūsdienu prasībām, lai izveidotu plašas un mājīgas dzīvokļus. Ēkā ir 49 dzīvokļi ar platību no 24 m² līdz 70 m² ar pilnu apdari. Mājai pieslēgtas visas pilsētas komunikācijas. Katrā dzīvoklī uzstādīti atsevišķi ūdens un elektrības skaitītāji. Dzīvokļos ir uzstādītas arī ugunsdzēsības signalizācijas, internets un IP televīzija. Pagrabtelpā aprīkotas mantu un velosipēdu novietnes.

Stāvu skaits: 5

Istabas: no 1 līdz 3

Dzīvokļu pl.: no 24 līdz 70 m2

Stāvvietas: 20

projekta priekšrocības

Atrašanās vieta

Māja atrodas vēsturiskā Rīgas daļā – Grīziņkalnā, kurš, pateicoties savai koka arhitektūrai, kā piemineklis ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā. Tiešā mājas tuvumā atrodas parki – Grīziņkalns un Ziedoņdārzs -, stadions „Daugava”, Rīgas Sv.Pāvila baznīca, ARS diagnostikas klīnika, Herdera Rīgas Grīziņkalna vācu vidusskola, RSU Sarkanā krusta medicīnas koledža un daudz kas cits. Ērtības un dzīves kvalitāti paaugstinās ēkas pirmajā stāvā izvietotais „Mini Rimi” veikals, medicīniskās diagnostikas centrs ar aptieku, tuvumā esošā kafejnīca „Laima”, veļas mazgātava un ķīmiskā tīrītava, ziedu veikals un pazīstamais pirts komplekss „Baltā pirts”.

Būvniecības kvalitāte

Augsto būvniecības un apdares kvalitāti nodrošina kvalitātīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli. Renovācijas gaitā ēkā tika pilnībā mainītas komunikācijas, kas garantē dzīvokļu efektīvāku un ērtāku ekspluatāciju. Mūsdienīgās ārsienu siltināšanas tehnoloģijas nodrošina mazus apkures izdevumus. Autentiskie koka logi ar dubultajām stikla paketēm garantē augstu skaņas izolācijas līmeni un aizsardzību pret trokšņiem.

Laba satiksme

Ēka atrodas vietā ar lielisku satiksmi, ērti izmantojot visus pilsētas sabiedriskā transporta veidus.

Mājas aprikojums

Pagrabtelpā ir iekārtotas vietas mantu un velosipēdu glabāšanai. Mājas iekšpagalmā atjaunota zaļā zona ar bērnu rotaļlaukumu un mājīgu atpūtas vietu. Paredzēta ugunsdzēsības signalizācija, interneta un digitālās televīzijas pieslēgšana. Katrā dzīvoklī uzstādīti atsevišķi elektrības, ūdens un siltuma skaitītāji.

Hipotekārais kredīts

Īpašuma vērtēšana

Uzdot jautājumu un saņemt detalizētu konsutāciju varat zvanot +371 27080808 vai rakstot uz sales@baltinvest.lv

© SIA “Baltic Investment Group”, 2023