Pārdošanas nodaļa

SIA BALTIC
INVESTMENT GROUP
Tallinas iela 86, Rīga, LV-1009

© 2022 SIA "Baltic Investment Group"

PROJEKTI

Moderna daudzdzīvokļu māja Rīgas vēsturiskajā centrā

Stabu 100

“Stabu 100”: centrālās stacijas un projekta “Rail Baltica” jaunā rajona pērle

“Stabu 100”— tā ir jauna septiņu stāvu dzīvojamā māja Rīgas vēsturiskajā centrā. Ēkā ir 33 dzīvokļi ar plašu plānojumu, lodžijām un pilnu apdari, divas komerctelpas, plašs pagalms ar automašīnu un velosipēdu stāvvietām, bērnu rotaļlaukums. 

“Stabu100” atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā starp Ādmiņu un Valmieras ielām, tikai 20 minūšu gājiena attālumā no Centrālās stacijas. Pateicoties augstajai būvniecības kvalitātei un energoefektivitātei (mājai ir A+ klases energosertifikāts) ēka ir atzīta par vienu no kvalitatīvākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. Vēl pirms nodošanas ekspluatācijā projekts tika nominēts Rīgas arhitektūras Gada balvai 2020, kuru piešķir Rīgas galvenā arhitekta birojs. Būvniecības nozares eksperti augstu novērtēja projekta “Stabu 100” energoefektivitāti un skaņas izolācijas augsto līmeni. 

“Stabu 100” ir būvēta no monolītā betona. Būvniecībā izmantoti moderni tehniskie un vizuālie risinājumi. 

“Stabu 100” ir viena no visaugstākajām ēkām šajā rajonā. Pa logiem redzami Rīgas centra skati, Latvijas zinātņu akadēmijas ēkas, Pokrova un vecticībnieku baznīcas kupoli, Doma baznīcas, Sv.Pētera baznīcas un katoļu semināra smailes, zaļajiem parkiem un augšupvērsto Rīgas televīzijas torņa siluetu. 

Stāvu skaits: 7

Istabas: no 1 līdz 3

Dzīvokļu pl.: no 45 līdz 90 m2

Stāvvietas: 16

projekta priekšrocības

Dzīvokļu plānojumi
Lielākā daļa Stabu ielas 100 piedāvāto dzīvokļu ir ar divām guļamistabām, bet ir pieejami gan studijas tipa dzīvokļi, gan dzīvokļi ar vienu guļamistabu. Dzīvokļu platības ietver sevī kompakto dzīvokļu piedāvājumu – 41,4 kvadrātmetri (ar vienu guļamistaba) līdz 117 kvadrātmetru plašajiem dzīvokļiem (ar divām guļamistabām un lodžiju 9,3 kvadrātmetru platībā). Griestu augstums sākas no 2,8 metriem. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari,
Būvniecības kvalitāte

Investīciju iespējas

Komercplātibas

 

Hipotekārais kredīts

Īpašuma vērtēšana

Uzdot jautājumu un saņemt detalizētu konsutāciju varat zvanot +371 27080808 vai rakstot uz sales@baltinvest.lv

© SIA “Baltic Investment Group”, 2023