Pārdošanas nodaļa

SIA BALTIC
INVESTMENT GROUP
Tallinas iela 86, Rīga, LV-1009

© 2022 SIA "Baltic Investment Group"

SIA "Baltic Investment Group"
Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs

Mēs radām jaunas vērtības

KVALITATĪVAS, MODERNAS UN ENERGOEFEKTĪVAS MĀJAS RĪGĀ UN JŪRMALĀ

Uzņēmumu grupa “Baltic Investment Group” ar dzīvojamo māju un komercobjektu būvniecību un pārvaldību nodarbojas kopš 2009.gada. Mēs būvējam ēkas Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos.

“Baltic Investment Group” specializējas individualizētu daudzdzīvokļu ēku būvniecībā. Ikvienā uzņēmuma projektā ievērotie būvmateriālu, apdares, skaņu izolācijas, santehnikas standarti ir augstāki nekā noteikts normatīvajos aktos, taču vienlaikus mājokļu cenas ir saprātīgas.

Šādi rezultāti ir iespējami, pateicoties uzņēmuma profesionālajai būvnieku komandai un sadarbībai ar pasaulē lielākajiem būvmateriālu ražotājiem.

Mēs zinām, ka komfortablai dzīvei modernā pilsētā ir svarīga:

 • Mājokļa energoefektivitāte un zemi komunālie maksājumi;
 • Saprātīga cena;
 • Plaši plānojumi;
 • Zema dzirdamība;
 • Atvērta personiskā telpa, piemēram, balkoni un terases;
 • Ērta mājokļa atrašanās vieta pilsētā un tuvumā pieejama pilsētas infrastruktūra;
 • Pietiekams stāvvietu skaits;
 • Zaļās zona mājai piegulošajā teritorijā.

Mūsu mājas ir ilgmūžīgas, ekoloģiskas, ērtas ekspluatācijā un ļoti ekonomiskas. Rēķini par komunālajiem pakalpojumiem mūsu projektos ir vidēji par 20% zemāki nekā analoģiskos. Mēs šādu ekonomiju panākam, izmantojot kvalitatīvus būvmateriālus, vismodernākās mājas sistēmu pārvaldības iekārtas un pārdomāti izmantojot šīs iekārtas. Katru “Baltic Investment Group” projektu izstrādā cita arhitektu komanda, tādējādi tās ir unikālas. Ikvienam jaunajam projektam ir augstākās kategorijas A+ energoefektivitātes sertifikāts.

“Baltic Investment Group” klienti var saņemt izdevīgus hipotekāros kredītus (līdz pat 95% no dzīvokļa vērtības), pateicoties mūsu sadarbībai ar Latvijas lielākajām komercbankām un nekustamo īpašumu novērtēšanas uzņēmumiem.

Mēs novērtējam savu klientu uzticību un garantējam kvalitāti visos projekta īstenošanas posmos, sākot no projektēšanas līdz pat apdzīvotas mājas pārvaldībai.

1. Būvuzņēmums

Viens no uzticamākajiem būvuzņēmumiem Latvijā. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus būvmateriālus un sadarbojamies ar pieredzes bagātākajiem arhitektu birojiem valstī un pasaulē.

2. Attīstītājs

Mūsu komandai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze nekustamo īpašumu un investīciju nozarē. Ilgtermiņa domāšana, atbildība un profesionāļu komanda ļauj realizēt projektus visaugstākā līmenī.

3. Namu pārvaldnieks

Ilgtermiņa sadarbība ar pircējiem ir mūsu prioritāte. Pateicoties pārdomātai pārvaldībai, maksa par apsaimniekošanu mūsu dzīvokļos ir zemāka nekā analoģiskos mājokļos citur.

MĒS BŪVĒJAM NĀKOTNES MĀJOKĻUS MODERNAI PILSĒTAI

Dzīvojamo māju koncepcija

Mēs būvējam pārdomātas, funkcionālas un ērtas ēkas, kas atbilst moderno pilsētnieku prasībām. “Baltic Investment Group” projektu koncepcijā pirmajā vietā, no vienas puses, ir ekonomiskums, no otras – personiskā telpa. Lielā pilsētā šādai telpai ir jābūt lielai. Un mēs protam celt mājas tā, lai lielas telpas nepārvērstos pārāk augstā dzīvokļa cenā vai tā apkalpošanas tarifos.

Neatkarīgi no tā, vai runājam par vienistabas dzīvokli jaunam cilvēkam, vai lielu penthausu ģimenei (ikvienā mūsu mājā ir gan viena, gan otra veida dzīvokļi), mūsu plānojums vienmēr sniedz cilvēkiem vairāk vietas dzīvei un atpūtai. Tostarp:

 • privātas terases ar platību līdz 30 kv.m. dzīvokļos pirmajā un piektajā stāvā;
 • lieli balkoni;
 • plašas vannas istabas;
 • augsti griesti un lieli logi;
 • daudz zaļumu un plaša mājai piegulošā teritorija;
Mēs pievēršam lielu uzmanību koplietošanas telpām, piemēram, kāpņutelpām, pazemes stāviem, tehniskajām telpām. Jebkurā ēkas punktā cilvēkam ir jājūtas ērti. Lielākajā daļā mūsu projektu ir papildu telpas – noliktavas iedzīvotāju personisko mantu glabāšanai un velosipēdu glabāšanas vietas.

Mēs būvējam mājas galveno transporta maršrutu tuvumā, nodrošinot ērtu piekļuvi pilsētas infrastruktūrai, taču izvēlamies pilsētas klusākās un zaļākās vietas.

Būvniecības kvalitāte

“Baltic Investment Group” svarīgākais likums: mūsu ēku kvalitātei ir jābūt augstākai nekā normatīvajos aktos noteiktajos minimālajos standartos. Tas attiecas uz jebkuru būvelementu:

 • mūsu projektos sienas un griesti ir biezāki, nekā paredz minimālās prasības;
 • logu konstrukcijas sastāv no 3 paķetēm un 7 kamerām;
 • mēs nebūvējam paneļu mājas (mēs lietojam monolītās konstrukcijas ar ķieģeļu nesošajām sienām);
 • mūsu mājās pagrabi tiek būvēti, izmantojot hidrobetonu;
Mēs sekojam jaunākajām tendencēm būvniecības nozarē un izmantojam tikai modernus, ekoloģiski tīrus materiālus un tehnoloģijas. Tas ļauj mūsu projektiem “elpot”, izvairīties no problēmām ar mitrumu un pelējumu, kā arī nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju izdevumu par apkuri samazināšanai.

“Baltic Investment Group” ēku kvalitāti ir augstu novērtējuši Latvijas nekustamā īpašuma tirgus eksperti, tās ir saņēmušas neskaitāmas godalgas, ieskaitot Rīgas arhitektūras balvu 2020.

Mēs nepieļaujam mūsu objektu būvniecības un nodošanas ekspluatācijā termiņu kavēšanos.

Arhitektūras risinājumi

"Baltic Investment Group" стремится к современным архитектурным решениям, где облик здания важен не меньше, чем его функциональность и высокое качество постройки.

Современные требования к жилой архитектуре, уделяя внимание внешнему облику зданий, функциональности помещений и пространств, энергоэффективности и экономичности эксплуатации, а также выгодному расположению проектов на карте города. Каждый проект группы BIG разрабатывается индивидуально командой архитекторов, что делает их уникальными и отличающимися друг от друга. Все здания объединяет высокое качество строительных материалов и отделки, а также энергоэффективность класса A+ и использование зеленых технологий.

Проект "Ieriķu SPĀRES" выделяется уникальной архитектурной конструкцией - перголами из массива дерева на террасах пятого этажа, что создает красивое многофункциональное пространство и позволяет выращивать растения даже в центре города. Проект Stabu100, номинированный на Приз рижской архитектуры - 2020, выполнен в стиле монолитного бетонирования с использованием современных технологических и визуальных решений. Здание отличается высоким качеством, энергоэффективностью и высоким уровнем звукоизоляции.

Проект Tallinas 86 - это пример уникальной реновации исторического здания в центре Риги, которая позволила сохранить его облик и привести его характеристики надежности и энергоэффективности к показателям новостройки. В октябре 2022 года группа BIG приступила к проектированию нового жилого комплекса на перекрестке улиц Ницгалес и Румбулас. Особенностью проекта станут квартиры с индивидуальными входами и террасами на первом этаже, что обеспечит приватность жильцов и увеличит их индивидуальное пространство. Комплекс будет выполнен с использованием современных технологий и высококачественных материалов, а также с учетом заботы об окружающей среде.

Energoefektivitāte

Экономичность наших проектов достигается за счет:

 • современных, сохраняющих тепло, но позволяющих зданию "дышать" строительных материалов;
 • качественного внутридомового оборудования и грамотного управления им;

 • Для нас важно, чтобы дом был не только энергоэффективным, но и чтобы использованные при его строительстве материалы и оборудование были безвредны для окружающей среды. регулирование общедомового электричества и отопления сини правельное обслуживание сниж Высокая энергоэффективность позволяет тратить меньше тепла на отовление Строительство инновационное из силикатных блоков а не из панелей, это дает помещениям дыщшать, дает ьорлее долгий спок гарантии на дом, дом более экологичный и при этом лучше сохраняет тепло Качественые стройматериалы и материалы отделки. Больше воздуха, лучше теплоизоляция

  Dzīvojamo māju pārvaldība

  “Baltic Investment Group” nodarbojas ar savu dzīvojamo māju pārvaldību. Mēs lepojamies ar to, ka maksājumi par komunālajiem pakalpojumiem mūsu ēkās ir aptuveni par 20% zemāki nekā analoģiskās. Mēs izmantojam modernu pieeju mājas apsaimniekošanā, kas kopā ar dziļu izpratni par mājas uzturēšanas tehnisko pusi ļauj nodrošināt:

  • komunālo maksājumu samazināšanu mājas iedzīvotājiem;
  • kvalitatīvu ēku apsaimniekošanu;
  • māju uzturēšanu teicamā tehniskajā stāvoklī;
  • sakoptu mājai piegulošo teritoriju un koplietošanas telpas.
  Saprātīga mājas pārvaldības iekārtu lietošana ir svarīgākais nosacījums tam, lai iedzīvotāji saņemtu zemus rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem. Modernās jaunbūves ir aprīkotas ar sarežģītām, augsti tehnoloģiskām iekārtām, piemēram, auto pandusiem ar autonomu apkures sistēmu, ūdens un siltumapgādes iekārtām (sūkņi, ūdens sildītāji, gāzes katli, ūdens attīrīšanas sistēmas, u.t.t.), modernām koplietošanas teritoriju apsildes un apgaismojuma tehnoloģijā, modernām inženierkomunikācijām, u.t.t.

  Šīs iekārtas prasa gudru, tehniski korektu ekspluatāciju un pareizus profilaktiskos darbus. Nepareiza ekspluatācija un / vai nepareiza apkalpošana vienā mirklī atspoguļojas iedzīvotāju rēķinos par komunālajiem pakalpojumiem. “Baltic Investment Group” strādā tikai speciālisti ar ilggadēju darba pieredzi un atbilstošu tehnisko izglītību, kas var nodrošināt ekonomisku ekspluatāciju un pareizu sarežģīto iekārtu apkalpošanu.

  Hipotekārais kredīts

  Īpašuma vērtēšana

  Uzdot jautājumu un saņemt detalizētu konsutāciju varat zvanot +371 27080808 vai rakstot uz sales@baltinvest.lv

  © SIA “Baltic Investment Group”, 2023