Pārdošanas nodaļa

SIA BALTIC
INVESTMENT GROUP
Tallinas iela 86, Rīga, LV-1009

© 2022 SIA "Baltic Investment Group"

PROJEKTI

Komforta klases dzīvojamais komplekss Dārzciemā

Nīcgales Spāres

"Nīcgales Spāres" - privātmājas un dzīvokļa priekšrocības vienā projektā

“Nīcgales Spāres” – tā ir jauna komforta klases piecstāvu dzīvojamā ēka, kas atrodas Dārzciemā, Rīgā. Māja, kas atrodas uz Nīcgales un Rumbulas ielu krustojuma, ir būvniecības stadijā, tā tiks nodota ekspluatācijā 2025.gada pavasarī.

Silikātbloku ēka, kas tiek celta, izmantojot visjaunākās būvniecības tehnoloģijas, kvalitatīvus būvmateriālus un vismodernākās energoefektivitātes nodrošināšanas metodes, izvirza Latvijai jaunus standartus daudzstāvu dzīvojamās apbūves kvalitātei.

Mājā būs 74 dzīvokļi, kuru platība ir no 40 līdz 130 kv.m., pazemes un virszemes stāvvietas, plaši balkoni. Pirmā stāva dzīvokļi – apartamenti ar atsevišķu ieeju un plašām individuālajām terasēm – ir Rīgai unikāls privātmājas un dzīvokļa priekšrocību apvienojums vienā projektā. Pārdomāti plānojumi, liela pieguļošā teritorija, augsta skaņas kvalitāte un skaists skats pa logu, padara māju par lielisku vietu mierīgai un komfortablai dzīvei.

Stāvu skaits: 5

Istabas: no 1 līdz 4

Dzīvokļu pl.: no 40 līdz 130 m2

Stāvvietas: 50

projekta priekšrocības

Atrašanās vieta

“Nīcgales Spāres” atrodas Nīcgales un Rumbulas ielu krustojumā, veikala “Cenuklubs” un neskaitāmu sabiedriskā transporta maršrutu tuvumā. No mājas var ātri un ērti nokļūt jebkurā Rīgas vietā, kā arī līdz starppilsētu transporta pieturām. Ēka atrodas vietā ar attīstītu infrastruktūru, kur dažu soļu attālumā pieejamas skolas, bērnu dārzi, veikali un veselības aprūpes iestādes.

Zemi rēķini par komunālajiem pakalpojumiem 

Pateicoties augstajai energoefektivitātei un modernajām mājas uzturēšanas aprīkojumam, “Nīcgales Spāru” iedzīvotājiem, rēķini par komunālajiem pakalpojumiem būs zemāki nekā analoģiskos projektos.

Zema dzirdamība

“Baltic Investment Group” ilggadējā pieredze būvniecībā liek pievērst īpašu uzmanību skaņu izolācijai – projektā “Nīcgales Spāres” biezāku sienu, durvju, kvalitatīvu stikla pakešu un būvniecības tehnoloģiju ievērošanas dēļ, tā ir augstāka nekā pieprasa būvnormatīvi.

Labiekārtota zaļā teritorija 

Plašā, iežogotā, labiekārtotā mājai piegulošā teritorija, mudina uz pastaigām un atpūtu koku ēnā. Teritorijā tiks ierīkots bērnu laukums, mājas iedzīvotājiem paredzētas pazemes un virszemes autostāvvietas (50 automašīnām), atkritumu šķirošanas konteineri, atpūtas soliņi un piknika vietas. Teritorijā aug trīs reti, aizsargājami ozoli.

Hipotekārais kredīts

Īpašuma vērtēšana

Uzdot jautājumu un saņemt detalizētu konsutāciju varat zvanot +371 27080808 vai rakstot uz sales@baltinvest.lv

© SIA “Baltic Investment Group”, 2023