Pārdošanas nodaļa

SIA BALTIC
INVESTMENT GROUP
Tallinas iela 86, Rīga, LV-1009

© 2022 SIA "Baltic Investment Group"

PROJEKTI

Daudzdzīvokļu mājā ar terasēm Rīgas tuvajā centrā

Ieriķu Spāres

Ieriķu SPĀRES - Zaļš, videi draudzīgs projekts Rīgas tuvajā centrā par draudzīgām cenām

Projekts Ieriķu SPĀRES apvieno virkni Rīgai unikālu arhitektūras un būvniecības risinājumu. Pirmkārt, ēka netiek būvēta pēc tipveida projekta, arhitektūras projekts tika radīts īpaši šai mājai un līdzīgu būvju pilsētā nav. Piektā stāva plānojums ietver četrus plašus jumta līmeņa dzīvokļus (penthouse) ar privātām, daļēji stiklotām terasēm, kuru platība ir no 23 līdz 28 kv.m.. Savas terases ir arī četriem dzīvokļiem pirmajā stāvā. Ieriķu SPĀRES šajā rajonā ir vienīgā dzīvojamā ēka ar balkoniem un terasēm, kā arī vienīgā māja ar pazemes autostāvvietu.

Otrkārt, Ieriķu SPĀRES augšējo stāvu rotā masīvkoka spāres: unikālā arhitektūras konstrukcija piešķir ēkai modernu izskatu un veido glītu daudzfunkcionālu telpu piektā stāva terasēs. Terasēs var audzēt arī dekoratīvus un kāpelējošus augus.

Stāvu skaits: 5

Istabas: no 1 līdz 3

Dzīvokļu pl.: no 21 līdz 120 m2

Stāvvietas: 40

projekta priekšrocības

Atrašanās vieta

Projekts atrodas salīdzinoši tuvu pilsētas centram. Desmit minūšu laikā var aizbraukt līdz Vecrīgai, bet 30-40 minūtēs, piemēram, līdz Baltezeram vai Ādažiem. Atrašanās vieta no vienas puses ir klusa, bet no otras – tikai soļu attālumā ir pieejama visa ērtai dzīvei nepieciešamā pilsētas infrastruktūra: sabiedriskais transports, tirdzniecības centri Domina un Cash&Carry, citi veikali, kafejnīcas, aptieka, poliklīnika, bērnu dārzi, biroju centri un tml.

Apzaļumota teritorija

Projektam ir norobežota, apsargāta un apzaļumota teritorija ar bērnu rotaļlaukumu, stāvvietām un vietu pastaigām. Tas ir brīnišķīgs ērts pagalms, kur var atpūsties no pilsētas kņadas, neizbraucot ārpus pilsētas.

Laba satiksme

Pieejami visi svarīgākie pilsētas sabiedriskā transporta maršruti. Pa ielām, kas atrodas netālu no projekta Ieriķu SPĀRES, kursē 4., 11., 12., 13., 14., 16., 17., 18. un 23. maršruta trolejbusi, 1., 5., 9., 14., 16., 21., 48. un 58. maršruta autobusi, kā arī 1. un 3. maršruta tramvaji.

Apsaimniekošanas sistēma

Būvniecības kvalitāte

Draudzīgas cenas

Hipotekārais kredīts

Īpašuma vērtēšana

Uzdot jautājumu un saņemt detalizētu konsutāciju varat zvanot +371 27080808 vai rakstot uz sales@baltinvest.lv

© SIA “Baltic Investment Group”, 2023