Galvenā »  Jaunumi » Īpašie sestdienu piedāvājumi Rīgas ielā 51, Jūrmalā

Īpašie sestdienu piedāvājumi Rīgas ielā 51, Jūrmalā

01.08.2019

Vasaras vidus Jūrmalā, kā ierasts, ir karstākais, saulainākais un kultūras notikumiem bagātākais laiks – koncerti, pludmales ballītes, pastaigas siltajos vakaros un nesteidzīgas franču brokastis uz terases. Laiks, kas nav iedomājams bez īpašiem piedāvājumiem.

„Līdz pat vasaras beigām, katru sestdienu, dzīvojamā kompleksā Dzintaros, Rīgas ielā 51 topošie kaimiņi tiek aicināti jūrmalas brokastīs,” vēsta Baltic Investment Group (BIG) pārdošanas direktore Tamāra Raine.

Pēdējā viena – divu gadu laikā Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgus ir būtiski mainījies. Ne tikai tādēļ, ka attieksme pret būvniecības objektiem kļuvusi citāda, bet arī patīkamo kaimiņu dēļ. Lielas villas ar augstiem žogiem vairs nav tik populāras, cieņā ir mūsdienīgi dzīvojamie kompleksi ar interesantu arhitektūru, ērtu un skaistu teritoriju, kvalitatīvu, mūsdienīgu pieeju mājas celtniecībai un tās iekšējai apdarei. Turklāt nekustamo īpašumu cenas ne tikai līdzinās mājokļu cenām Rīgā, bet dažkārt ir pat zemākas, īpaši, ja salīdzina dzīvojamo objektu kvalitāti un klasi.

„Dzīvokļu cenas kompleksā Rīgas ielā 51, kur mēs, starp citu, piedāvājam dzīvokļus, nevis apartamentus, gan ar pilnu apdari, gan bez tās, nosaka drošība, kvalitāte un modernās tehnoloģijas. Turklāt mūsu cenas šobrīd veiksmīgi konkurē, piemēram, ar Rīgu. Sestdienās īpaši izdevīgi var iegādāties visus dzīvokļus, ” stāsta Tamāra Reine.

BIG pārdošanas direktore uzsver, ka Jūrmala ir lieliska vieta atpūtai ģimenēm ar bērniem. „Lai baudītu vasaru, jūru un brīvdienas nav jādodas ārpus Latvijas. Lieliska apkalpošana, tīra pludmale un aizraujošas izklaides ir pieejamas šeit pat – mājās.” Tamāra Raine atklāj, ka brokastis sestdienās tiek rīkotas, lai iepazīstinātu vietējos pircējus ar dzīvokļiem un parādītu, cik izdevīgi šobrīd ir kvalitatīvi, skaisti un ģimenes brīvdienām piemēroti mājokļi Jūrmalā.