Galvenā »  Jaunumi » Guļamrajonā uz robežas ar Rīgas centru top jauna dzīvojamā ēka

Guļamrajonā uz robežas ar Rīgas centru top jauna dzīvojamā ēka

08.04.2019

Rīgas centra priekšrocības un guļamrajona komfortu piedāvā attīstītāju grupa Baltic Investment Group. Grupa ceļ jaunu dzīvojamo ēku Purvciemā, uz robežas ar Rīgas centru. Mūsdienīgā dzīvojamā māja taps Ieriķu ielā 18.

Jaunā ēka tiks uzcelta klusā vietā starp Dzelzavas maģistrāli un Ieriķu ielu – viena kvartāla attālumā no t/c Domina un Zemitānu tilta.

Attīstītāju grupas Baltic Investment Group (BIG) valdes loceklis Ļevs Golands atzīmē, ka atrašanās vieta šeit ir ļoti izdevīga: „Māja tiks uzcelta dzīvojamā kvartāla iekšienē, kas nozīmē, ka satiksme un kņada tā iedzīvotājiem netraucēs. Turklāt tā ir vieta ar attīstītu infrastruktūru: divas minūtes kājām, un jūs jau esat t/c Domina, piecas minūtes – un jūs esat Brīvības ielā. Liela veikalu izvēle, turpat pāri ielai ir bērnudārzs, var ātri un viegli nokļūt līdz skolām gan Purvciemā, gan pilsētas centrā.”

BIG grupa uzbūvēs piecstāvu ēku, kas atbildīs vismūsdienīgākajām tehniskās realizācijas, komforta un ērtību prasībām. Ēka ir ieplānota ar apakšzemes garāžu, ir paredzēts lifts, piektā stāva dzīvokļiem būs skaistas terases. Mājas pagalmā ir iecerēts ērts bērnu rotaļu laukums, līdzās mājai atradīsies apakšzemes stāvvieta, bet šobrīd nekoptā teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota.

„Mūsu attīstītāju grupas mērķis ir kvalitatīva produkta izveidošana, kas patīk mums pašiem. Un ikviens jaunais mūsu realizētais projekts vienmēr ir jauns izaicinājums,” atzīmē Ļevs Golands.